top of page
RÓLAM

A fotózás 14 éves koromban kezdett el érdekelni, bár akkor még hobbiként sem gondoltam rá. Minden ami tetszett megörökítettem: egy autót, épületeket, ételeket, fák leveleit stb...
Egy kis idő után a barátaimat kértem meg arra, hogy legyenek a modelljeim. Ekkor rájöttem, hogy a portré fotózás az ami igazán érdekel.
16 éves voltam, mikor megkaptam életem első Canon kameráját, attól a ponttól kezdve, kezdtem el jobban beleásni magam a portréfotózás világába.
bottom of page